Українська Українська

Авто під фудтрак

Одним з напрямків діяльності компанії Streetfood Україна є переобладнання автомобілів під торгові точки. Великий практичний досвід в цій сфері дозволяє фахівцям компанії перетворити будь-який автомобіль у фаст-фуд або магазин в залежності від обраного Вами напрямку діяльності.

Зазвичай для переобладнання використовують так звані машини «поштовики» (наприклад, Mercedes D308). Габарити його кузова 3х2 м, що практично відповідає розмірам окремого торгового причепа (Тонар, Купава). Ця площа дозволяє облаштувати міні-кухню для приготування певного набору страв або обладнати кузов як міні-маркет зі стелажами й торговим прилавком.

Як тільки Ви визначитеся з призначенням причепа та узгодити запропонований проект, фахівці компанії Streetfood Україна розпочнуть переобладнання автомобіля. Перше, з чого починається робота це вибір типу вікна: розсувна віконна система (ідеальний варіант для фаст-фуду) або звичайне металопластикове вікно з віконцем видачі (хороший варіант для магазину).

Наступний етап полягає в оформленні стін усередині машини. Для цього фахівці компанії використовують білий метал, нержавіючу сталь або вагонку (ПВХ). Вибір матеріалу для обшивки стін залежить від виду передбачуваної діяльності. По завершенні обшивки кузова монтуються розетки, лічильники, автомати, встановлюється зовнішня точка входу електрики. Крім того, використання бензинового генератора або газового балона (за погодженням з газовими службами) може забезпечити незалежне енергоспоживання.

Останній етап внутрішніх робіт полягає в монтажі стільниць з нержавіючої сталі. Місце під самими стільницями можна використовувати для установки полиць, шафок або міні-холодильника. Фахівці компанії встановлять не лише меблі, але також і вибране Вами обладнання, після монтажу якого автомобіль буде повністю готовий до роботи. Вам залишиться тільки оформити автомобіль зовнішньою рекламою - забрендувати згідно фірмового дизайну або встановити лайтбокси, які будуть привертати увагу до вашої торгової точки.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів. Вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть у виборі найбільш підходящої для Вас продукції.