Українська Українська

Торговий Причіп "Каліфорнія"

 

 Шукаєте спосіб виділитися в середовищі вуличної торгівлі?

 Тоді остання розробка компанії «Street Food Україна» торговий причіп «Каліфорнія» саме для Вас.

  Цей  найбільш досконала конструкцію у ергономічному плані. Для її створення використовувались сучасні матеріали та технології, які роблять причіп більш зручним, мобільним і довговічним.

 Автофургон «Каліфорнія» спроектовано так, що в ньому можна легко обладнати професійну кухню і пропонувати своїм покупцям вже не просто фаст-фуд, а комплексні ресторанні страви високої якості.

 Якщо Ви професіонал у сфері кулінарії , але поки що не можете дозволити собі власний ресторан, торговий автопричіп може стати чудовим полігоном для тренування й відшліфовування майстерності. Можливо, саме Вам під силу перетворити вуличну їжу із сумнівного задоволення у яскраву гастрономічну подорож.

 Зазначимо, що "Каліфорнія" – це більш сучасна базова комплектація порівняно з причепами «Стандарт» (Купава, Тонар

 У базову вартість включені: розсувна віконна система, підсилена вісь, опорні підставки. В залежності від Ваших побажань, а також передбаченого місця розташування причепу, підставки можуть бути регульовані чи звичайні. Важливо, що базова комплектація автопричепу передбачає отримування автомобільного номеру і техпаспорту.

 Основні параметри причепу мають деякі відмінності від причепів іншої конструкції:

  • ширина – 2,40 м
  • зовнішня висота – 2,20 м
  • довжина може бути 3, 4 і 5 м.

 Ще однією привабливою особливістю "Каліфорнії" є  форма.  Завдяки їй ви зможете розмістити на причепі практично будь-яку зовнішню рекламу (лайтбокси, вивіски) чи забрендувати причіп згідно з обраним дизайном. Все це допоможе Вам привабити більшу кількість клієнтів і додасть особливого колориту Вашій торгівельній точці.

 Необхідне обладнання Вам допоможуть підібрати наші консультанти. Вони встановлять у причеп системи вентиляції, водо забезпечення та електрику, а також нададуть гарантійне й післягарантійне обслуговування.

 Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів. Вони з радістю дадуть відповіді на всі Ваші питання і допоможуть обрати найбільш підходящу продукцію.

 
Продукція "STREET FOOD"повністю сертифікована