Українська Українська

Торговий Причіп "Стандарт"

Торговий автопричіп «Стандарт» (Купава, Тонар)

– це прямокутний причіп, який Ви можете використовувати як магазин і продавати будь-які товари, надавати ремонтні й виробничі послуги, або ж перетворити цей причіп в мініатюрну кав’ярню, що продає їжу на винос. В залежності від Ваших потреб і побажань торгові причепи можуть бути різної довжини - компактні 2 і 3 м, а також досить місткі - 4 і 5 м.

Автопричіп «Стандарт» виготовлений каркасним методом. Каркас виготовляється із спеціально обробленого дерева в сендвіч-панелях, що дає можливість грати з формою причепа та забезпечує довговічність і міцність конструкції. Обробка зовнішньої та внутрішньої стінки з пофарбованого і оцинкованого металу 0,5 мм з пінопластовим утеплювачем.

Основою ходової частини є німецькі торсіонні осі Al-KO. Базову комплектацію торгового автопричепа «Стандарт» складають: освітлення, металопластикове вікно з віконцем видачі, опорні підставки, а також комплект документів для постановки причепа на облік.

Акуратний зовнішній вигляд причепа не потребує приховування дефектів, тому в базову комплектацію не входять тентові спідниці, а використовуються нашими замовниками виключно в декоративних цілях. У нас Ви зможете замовити тентову спідницю згідно з необхідним дизайном і за прийнятними цінами. В залежності від обраного Вами виду діяльності в причіп можна встановити торгові вітрини полиці, електрообладнання для приготування їжі (грилі, печі, млинниці, блендери, вафельниці тощо) та зберігання продуктів харчування (міні-холодильники, теплові вітрини). Також, наші фахівці підберуть та встановлять додаткове обладнання, необхідне для успішного і безперебійного функціонування Вашого бізнесу (система вентиляції, електрика, водопостачання).

Гарантія на автопричіп «Стандарт» 1 рік, але й по закінченні гарантійного строку ми не припиняємо здійснювати технічну і консультаційну підтримку. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть у виборі найбільш підходящої для Вас продукції.

Продукція "STREET FOOD"повністю сертифікована