Українська Українська

Про компанію

 

Торгові причепи відомої марки «Street Food Украина» виготовляються на високоякісному обладнанні з комплектуючих вищої якості за німецькими технологіями.

Основу нашого асортименту складають:

-         Торгові автопричепи «Стандарт» (Купава, Тонар);

-         Торговий причіп «Кружка»;

-         Торговий причіп «Air-Street»;

-         Торговий причіп «Каліфорнія».

При виробництві торгових причепів ми використовуємо деревяний каркас – це не тільки робить наш торговий причіп міцним та довговічним, а й полегшує його конструкцію. Деревяний каркас не промерзає та не конденсує, відповідно, не іржавіє на відміну від металевої продукції. Спеціально оброблене дерево у сандвіч панелях не «веде» та не крутить, що забезпечує цілковито рівні кути та периметр причепу для вуличної торгівлі. Соснова підлога (дошка 40мм), що входить до базової моделі, забезпечить причепу тепло і міцність. Наша компанія використовує тентові полотна не для приховування дефектів та нерівностей, а для декору, тому до базової комплектації вона не входить. Однак, Ви можете замовити її за прийнятною ціною. На нашому підприємстві існує власний конструкторський відділ, за допомогою якого ми здійснюємо розробку торгових причепів згідно з індивідуальними замовленнями. Також ми займаємось переобладнанням автомобілів під торгівельні точки. Весь товар сертифікований згідно з законодавством України. Гарантія на торговий причіп або автомобіль під фаст-фуд становить 24 місяці, на герметичність даху - 36 місяців. Основними перевагами торгових причепів для вуличної торгівлі марки «Street Food Україна» є:

-         Виробництво торгових причепів за новітніми технологіями;

-         Використання у виробництві європейських матеріалів та комплектуючих;

-         Торговий причіп за вашим побажанням;

-         Розробка концепцій для використання причепа;

-         Доступні ціни;

-         Підбір та оснастка причепу технологічним, торговим та іншим фаст-фуд обладнанням для пересувного торгового причепа;

Купити торгові причепи Ви можете у наших консультантів. Ми намагаємося задовольнити усі побажання клієнтів, дослухаючись до порад та побажань. Саме це ми вважаємо запорукою успіху та надійної співпраці. Адже філософія нашої компанії – максимальна якість за доступною ціною.